Aktualizace produktu


WinTalker je chráněný proti nelegálnímu kopírování hardwarovým klíčem - hyperlockem, který se připojuje na paralelní port, případně je chráněn speciální ochrannou disketou, kterou nelze běžným způsobem kopírovat. Hyperlocková ochrana je vhodná pro stolní počítače, zatímco disketová pro notebooky, kde by hyperlock mohl mechanicky překážet. Disketová ochrana je však softwarově snadněji poškoditelná. V případě takového poškození je možné WinTalker aktivovat aktivačním číslem.
Při poškození disketové ochrany spusťte instalátor ochrany. Po chvilce vám bude zobrazeno identifikační číslo. Toto číslo, spolu se sériovým číslem WinTalkeru, nám nahlaste do firmy, po té od nás obdržíte aktivační číslo, které zadáte do editačního pole v dialogovém okně se zobrazeným identifikačním číslem. Pozor! Po každém spuštění instalátoru ochrany je generováno nové identifikační číslo! Kontaktujte nás proto v průběhu aktuálně spuštěné instalace.

Na distribučních verzích umožňujících update z Internetu se pracuje. V případě nutnosti se na nás obraťte prostřednictvím e-mailu.

WinTalker 4  pro MS Windows XP - hyperlocková verze (4.9 MB)

WinTalker 4 BETA pro MS Windows XP - hyperlocková verze (2MB)

Update produktu WinTalker Voice - hlasového výstupu v prostředí MS Windows. Tento software lze updatovat, pokud již máte nainstalovanou starší verzi WinTalker Voice. Aby bylo možné používat WinTalker Voice je nutné vlastnit autorizační disketu, nebo hyperlock.

WinTalker Voice 1.6 (CZ) pro MS Windows (8MB)

WinTalker Voice 1.51 (SK) pro MS Windows (10 MB)

Makra pro stažení.

Úvodní strana Řešení potíží O softwarové výbavě
Nároky na hardware Historie produktu Nastavení prostředí
Funkce WinTalkeru Makrofunkce Ostatní weby