Makra ke stažení

Z této stránky si můžete stáhnout makra pro CZ a SK verzi WinTalkeru. V případě poškození, ztráty MKR souboru nemusíte celý produkt přeinstalovávat, ale stačí si stáhnout níže uvedené samorozbalovací archívy s MKR soubory.
Makra jsou shodná pro provoz v systému Win95/IE5.X a Win98/IE5.X CZ. Slovenská verze je určena jen pro systém Win98/IE5.X SK. Makra pro českou verzi WinTalkeru 3.3 - download
Makra pro slovenskou verzi WinTalkeru 3.3 - download


Poznámka: Archivy mají implicitně nastavenou složku pro rozbalení [%\Program Files\RosaSOFT\WinTalker\MKR] a pokud rozbalíte všechen jejich obsah, objeví se v uvedené složce i soubory maker pro aplikace, které třeba nepoužíváte. Nadbytečné MKR soubory z uvedené složky odstraňte prostým vymazáním, vyhnete se tak možným kolizím maker tam, kde například různé verze dané aplikace mají stále stejný název svých oken.

Také si zde můžete stáhnout soubory maker pro aplikace, které komunikují s WinTalkerem prostřednictvím protokolu DDE (MS Word, MS Excel, WinText602).

DDE makra pro MS Word, MS Excell a WinText602 - download

Jestliže chcete nahlédnout do tvorby maker WinTalkeru, můžete si zde stáhnout archív makroseriálu, který popisuje jejich vytváření:

Archív makroseriálu - download

Zpět